Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. maj
18:30
MG & BK
3
Boldklubben Marienlyst
2
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U13 pige 8:8 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:30
MG & BK
Nr. Aaby IK
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
MG & BK
Gelsted
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:30
MG & BK
Boldklubben Marienlyst (2)
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
MG & BK
Ammitsbøl/Egtved
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 528
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
MG & BK
Dalum IF
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
MG & BK (2)
Tommerup BK
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
MG & BK
OKS
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
MG & BK
Vindinge BK (U11)
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
MG & BK
Krarup Espe Fodbold
U17 Pige 8:8 (2007-2008) - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
MG&BK/Nr. Aaby IK/Erritsø GIF
OKS (1)
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
MG & BK
Silkeborg IF Q
U14 Piger Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
MG & BK
Boldklubben Marienlyst
Herre 7M / Træningskamp Træningskampe
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:15
MG & BK (1)
Kildemosens BK (1)
Albani Pokalen Kvinder 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:15
MG & BK
Fjordager IF
Albani Pokalen S3-S5 Herrer 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
MG & BK
F16
Kvinde Albaniserien - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
MG & BK
Fortuna Oure
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
MG & BK
Flemløse BK/Ebberup IF
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
MG & BK
Strib IF (1)
Junior Old Boys / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
Sydvestjyllands Efterskole
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
MG & BK
Morud/Veflinge
U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
MG & BK
OB
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
MG & BK
Skærbæk Ungdoms B
U12 pige 8:8 M/A (2012) - forår 2024 Fyn/Jylland Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
MG & BK
Oversidder
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
MG & BK
Boldklubben Marienlyst (1)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:30
MG & BK
Næsby BK
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:15
MG & BK (1)
S.f.B.
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:15
MG & BK (1)
OB
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:30
MG & BK
Verninge IF/FC Broby
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
MG & BK
Haarby IF
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:45
MG & BK
Fjordager IF
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
MG & BK
Broager/Gråsten
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 923
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
MG & BK
Bogense G & IF
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
MG & BK
S.K.F.I.F.
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
MG & BK
FC Sønderborg
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
MG & BK
Hjerting IF
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 834
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
MG & BK
Tarup/Paarup IF
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
MG & BK
SfB (1)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
MG&BK/Nr. Aaby IK/Erritsø GIF
OKS
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
MG & BK
Nyborg G & IF
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
MG & BK
Boldklubben Marienlyst
U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
MG & BK
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
MG & BK
Gelsted G & IF
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
MG & BK
Næsby BK
Herre 7M / Træningskamp Træningskampe
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
MG & BK
BBB/SB
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
MG & BK
Rudkøbing BK
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
MG & BK
Hedensted IF
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 923
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:30
MG & BK
Haarby IF
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
MG & BK
Odense Q
Kvinde Albaniserien - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
MG & BK
Nyborg G & IF (1)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
MG & BK
OKS
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
MG & BK
BBB
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
MG & BK
Søndersø BK
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
MG & BK
Kværndrup BK
ANN
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
MG & BK
FC Sydvest Q
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 834
|